o firmie

Świadczymy usługi kompleksowo
Świadczymy usługi kompleksowo

Nasz firma nie tylko sprzedaje wyjątkowo trwałe i sprawdzone różnego rodzaju maty, ale również specjalizujemy się w wynajmowaniu oraz usługach serwisowych. Służymy fachową pomocą przy wyborze rozmiaru, koloru i częstotliwości wymian mat na nowe.

Mamy wieloletnie doświadczenie i fachowy zespół
Mamy wieloletnie doświadczenie i fachowy zespół

Zatrudniamy zespół dobrze wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Zapewniamy fachową i kompetentną obsługę sprzedażną i posprzedażną. Z pośród wielu firm wyróżniamy się znajomością rynku wszystkich usług, dlatego oferujemy własne i innowacyjne rozwiązania dla biznesu.

Posiadamy certyfikat rzetelności
Posiadamy certyfikat rzetelności

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Krajowy Rejestr Długów wystawił firmie Bergline certyfikat rzetelności, jednocześnie rekomendując współpracę z nami. Cieszą nas i motywują pozytywne opinie naszych Klientów.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usłudze wynajmu i serwisu rozwiązań w zakresie utrzymania czystości oraz higieny w miejscu pracy, a także obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy outsourcing zarządzania czystością - oferujemy zabezpieczenia podłóg i stref wejścia w obiektach handlowych, biurowych, pomieszczeniach magazynowych i produkcyjnych oraz wyposażamy toalety i łazienki w urządzenia higieny.
Dodatkowo jesteśmy dystrybutorem firmy CWS-BOCO, NOTRAX, KLEEN-TEX. Prowadzimy sprzedaż wykładzin, mat antyzmęczeniowych i antypoślizgowych pozwalających zwiększyć wydajność pracy, zadowolenie pracowników oraz zapewniających bezpieczeństwo pracy.
Dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu służymy Państwu fachowym doradztwem oraz pomocą w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Zespół

Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół dba o bieżącą aktualizację asortymentu, wprowadza nowości, promocje i wyprzedaże. Gwarantuje stałą obsługę Klientów, koordynuje procesy sprzedaży i wynajmu oraz kompleksowo doradza. Zapewnia również serwis i wsparcie techniczne.

Paulina Kaczmarska
Paulina Kaczmarska
Kamil Kaczmarski
Kamil Kaczmarski
Małgorzata Hodana
Małgorzata Hodana
Damian Nitecki
Damian Nitecki