Maty w naszej ofercie

Bubble Sof Tred

Gruba mata, która znacznie wpływa na lepszy komfort pracy. Pokryta dodatkową warstwą ochronną, która sprawia, że mata jest jeszcze trwalsza i bardziej wytrzymała.

Maty antyzmęczeniowe - wynajem Wrocław

Maty antyzmęczeniowe po poprawa komfortu pracy dla pracownika, a także wyraz troski o jego zdrowie i dobre samopoczucie.

Cushion Ease Solid Nitrile

Mata modułowa pozwalająca na wygodne dostosowanie kształtu maty do potrzeb. Mata wyjątkowo wytrzymała, antypoślizgowa i olejoodporna.

Skywalkerhd i Curve FR

Łatwa w montażu mata modułowa, która zapobiega zmęczeniu i podnosi komfort pracy. Świetnie nadaje się do obszarów o intensywnym ruchu i obszarów spawania.

Sky Trax

Mata przemysłowa łącząca właściwości antypoślizgowe i antyzmęczeniowe. Ze wszystkich stron mata została wykończona spadem, który skutecznie zmniejsza ryzyko potknięcia.

Diamond Flex Lok

Bardzo trwała mata skutecznie redukująca zmęczenie dzięki elastycznej podbudowie wykładziny. Wykazuje niezwykłe właściwości antypoślizgowe – jest odporna na oleje hydrauliczne i syntetyczne.

Cushion Dek

Idealna odpowiedź na potrzeby przemysłu spożywczego. Mata ma bardzo dobre właściwości antypoślizgowe, a jednocześnie wykazuje dużą odporność na agresywne środki czyszczące.

Cushion Dek z Grip Step

Cienka mata charakteryzująca się bardzo dobrą przyczepnością. Otwory w macie ułatwiają odwadnianie, a dzięki delikatnemu wzniesieniu powierzchni maty zapewniona jest wentylacja i umożliwiony odpływ zanieczyszczeń.

Eco Stance

Wysokiej jakości mata antyzmęczeniowa, która przeznaczona jest do współużytkowania z absorbentem. Dzięki wyjątkowej budowie przesuwanie absorbentu jest uniemożliwione.

Multi Mat II

Dwustronna mata antypoślizgowa, która znajdzie zastosowanie szczególnie w miejscach, gdzie przetwarzana jest żywność. Lekka, łatwa w czyszczeniu i odporna.

Citi 14mm bez podłoża

Niezwykle trwała mata przeznaczona dla miejsc, gdzie odbywa się duży ruch. Brak podłoża umożliwia wydostawanie się zanieczyszczeń przez matę.

Oct O Flex 12mm

Trwała mata świetnie nadająca się do budynków użyteczności publicznej czy też bloków. Łatwa w czyszczeniu, skonstruowana w sposób ułatwiający odpływ wody i zanieczyszczeń.

Sanitop

Antypoślizgowa mata, która dzięki otworom i wzniesionym elementom zapewnia doskonały odpływ zanieczyszczeń. Wysokiej klasy materiał zapewnia trwałość maty.

Citi 16mm z podłożem

Solidna i trwała mata idealna dla strefy o znacznym natężeniu ruchu pieszych. Dzięki zastosowaniu podłoża mata lepiej trzyma się na swoim miejscu, a zanieczyszczenia nie wydostają się.

Wayfarer 14mm bez podłoża

Wykonana z trwałego materiału odpornego na działanie promieni UV – doskonale przystosowana do użytkowania na zewnątrz. Świetnie oczyszcza obuwie i zapobiega wnoszeniu brudu do wnętrza.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

ul. Kozia 69,
54-104 Wrocław