Maty w naszej ofercie

Aqua Trap

Mata idealnie sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego. Niezwykle trwała, wytrzymała i łatwa w pielęgnacji, a jednocześnie estetyczna i wyróżniająca się wzorem.

Arrow Trax

Jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które gwarantuje dokładne czyszczenie obuwia. Świetnie nadaje się do ułożenia w miejscach, gdzie ruch pieszych jest średni i duży.

Master Trax

Wyjątkowo trwała wykładzina, którą można wykorzystać na powierzchni o dowolnym kształcie, co sprawia, że doskonale nadaje się do realizacji kreatywnych i niestandardowych rozwiązań.

Swisslon Classic XT

Jest to najlepsze rozwiązanie na dużych powierzchniach wejściowych. Mata dokładnie wychwytuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia i bezkonkurencyjnie chłonie wodę.

Uni Superior

Efektowna, solidna, wysokogatunkowa mata, która doskonale spełnia swoje zadanie. Bogactwo kolorów pozwala na dopasowanie maty wejściowej do każdego wnętrza.

Maty wejściowe do wynajęcia

Mata wejściowa to jeden z elementów wyposażenia pomieszczenia, które mają zagwarantować czystość i higienę. Zastosowanie mat wejściowych chroni wnętrze lokalu użytkowego przed zabrudzeniami i wilgocią, znajdującymi się na podeszwach obuwia osób odwiedzających budynek. Umieszczenie tego z pozoru mało istotnego szczegółu przed drzwiami ma ogromny wpływ na komfort zarówno pracowników, jak i kontrahentów oraz potencjalnych klientów firmy, w związku z czym wiele osób decyduje się na wynajem mat wejściowych.

Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru firmy oferującej wynajmem mat i jakich warunków usługi należy się spodziewać? Jak dostosować matę do konkretnego pomieszczenia i czym różnią się ich poszczególne rodzaje?

Gdzie warto wynająć maty wejściowe

Na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw zajmujących się serwisem oraz prowadzących wynajem mat wejściowych różnego rodzaju, dlatego taki punkt można znaleźć właściwie w każdym większym mieście na terenie Polski. Produkty oraz zakres usługi mogą się znacznie różnić ceną i jakością, w związku z czym przed podjęciem decyzji dotyczącej wynajmu warto dokładnie zapoznać się z ofertą i opiniami na temat danej działalności. Nasza wrocławska firma wyróżnia się na rynku kompleksową usługą, która obejmuje dostawę i ułożenie czystej maty, a także odbiór i czyszczenie zabrudzonego artykułu.

Jaką matę wejściową wybrać do swojego biura?

Na odpowiedni wybór maty wejściowej składa się bardzo wiele czynników i należą do nich między innymi powierzchnia biura czy intensywność użytkowania podłóg. Warto również dobrać matę zgodnie z aktualną porą roku, ponieważ zimą i późną jesienią pomieszczenie jest narażone na większą ilość zanieczyszczeń (śniegu, piasku i wody), dlatego mata powinna być bardziej chłonna, posiadać odpowiednią wysokość oraz sprężystość aby wystarczająco poradzić sobie z oczyszczeniem obuwia gości.

Do najpopularniejszych rodzajów mat wejściowych należą:

 • Maty klasyczne, czyli najbardziej standardowe rozwiązanie, jeśli chodzi o ochronę podłóg. Najczęściej wykonane są z nylonu i można je podzielić na maty do pochłaniania śniegu i wilgoci.
 • Maty antyzmęczeniowe, które pozytywnie wpływają na ergonomię pracy. Przeznaczone są do miejsc, w których pracuje się najczęściej w pozycji stojącej, czyli w różnego rodzaju barach czy restauracjach. Maty antyzmęczeniowe amortyzują ruchy, minimalizując zmęczenie pracowników, dzięki czemu mogą pracować skuteczniej oraz efektywniej.
 • Maty higieniczne, które doskonale sprawdzą się w ośrodkach sportowych takich jak baseny, spa i łazienki. Maty zabezpieczają przed poślizgnięciem na mokrej posadzce. Substancje antybakteryjne i jony srebra użyte do produkcji mat usuwają nie tylko brud i wilgoć, ale również wirusy, grzyby i bakterie, przez co bardzo często nazywane są matami dezynfekującymi.
 • Maty gumowe – jeden z najpopularniejszych rodzajów mat, którego główną zaletą jest ogromna trwałość. Używane są w różnych placówkach publicznych, na przykład w urzędach i szkołach.
 • Maty łączone, czyli wielofunkcyjne rozwiązanie polegające na połączeniu różnych materiałów, przeznaczone do budynków o dużym natężeniu ruchu.
 • Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W razie wątpliwości, pomożemy dobrać odpowiednią matę do Państwa preferencji.

  Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

  ul. Kozia 69,
  54-104 Wrocław