Maty wejściowe z logo – Niebanalny sposób na komunikację dzięki matom z logo firmy

Otoczenie w znaczący sposób wpływa na postrzeganie marki, dlatego tak ważne jest estetycznie urządzone wnętrze. Promocję i kontakt z gośćmi warto rozpocząć już od progu. Mata z logo firmy przywita gości odwiedzających biuro, sklep czy gabinet, a także sprawi, że poczują się bardziej komfortowo. Takie miłe powitanie zapada w pamięć, wzbudza zaufanie oraz zachęca do współpracy. Umożliwiamy Państwu zamówienie specjalnej maty wejściowej z logo firmy, która już z daleka przekazuje cenne informacje dla potencjalnych klientów. Może stać się sposobem na reklamę lub po prostu miłym akcentem wyrażającym wartości marki. Spersonalizowany nadruk tworzymy według wymagań i projektu klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii rysunek oddaje rzeczywisty charakter logotypu. Powstaje w bardzo dobrej rozdzielczości i nie ulega łatwo odkształceniom w trakcie użytkowania, dzięki czemu kolory są wyraźne i nasycone, a mata dobrze spełnia swoje najważniejsze funkcje.

Czym kierować się przy wyborze mat wejściowych z logo?

Poza tym, że maty wejściowe z logo firmy powinny być reprezentacyjne, muszą być przede wszystkim trwałe. Produkcja proponowanych przez nas mat z logo opiera się na stosowaniu wyłącznie dobrych gatunkowo materiałów. Z powodzeniem można je układać w miejscach narażonych na ciężkie warunki, nawet jeśli codziennie korzystać będzie z nich wiele osób. Połączenie odpornych na ścieranie tworzyw z mocnymi wiązaniami gwarantuje zachowanie estetycznego wyglądu. Oferowane przez nas maty z logo wchłaniają, a następnie odprowadzają wodę, w sposób uniemożliwiający przedostanie się jej na zewnątrz i zabrudzenie pomieszczenia. Ułożona przy wejściu wycieraczka ułatwi pielęgnację całego budynku, eliminując przenoszenie pyłu i błota w jego głąb. Nasze maty łatwo się pielęgnuje – zazwyczaj wystarczy silny strumień wody, by je oczyścić. Mata wejściowa z logo nadaje się do użytku w różnej temperaturze i nie ulega odkształceniom ani odbarwieniom nawet w trakcie upalnego lata czy pod wpływem działania klimatyzacji. Spośród naszej oferty wybiorą Państwo matę idealną do wielokrotnego używania i częstego czyszczenia.

Bezpieczna i estetycznie wyglądająca podłoga

Nowoczesne wnętrze powinno charakteryzować schludne oraz modne wyposażenie, do którego bez wątpienia należy elegancka podłoga. Oferujemy maty wejściowe z logo do użytku wewnętrznego, a także odporne wycieraczki przystosowane do trudnych warunków na zewnątrz. Ich montaż nie sprawia problemu, ponieważ wystarczy umieścić je w wybranym miejscu, a wypustki zadbają o doskonałą przyczepność. W razie konieczności matę można przytwierdzić do podłoża, nie powodując jej uszkodzenia. Pod wierzchnią warstwą maty powstaje przewiewna przestrzeń chroniąca przed namnażaniem drobnoustrojów, a antypoślizgowe właściwości zabezpieczają przed przesuwaniem. Dzięki temu, zastosowanie mat zapobiega wypadkom oraz przenoszeniu chorób. Dodatkowo maty doskonale usuwają zabrudzenia z obuwia, nie niszcząc przy tym podeszwy. Tak przygotowana mata z logo dobrze komponuje się z pozostałymi elementami wyposażenia i dekoracjami, stanowiąc interesujący punkt przykuwający uwagę oraz oryginalną ozdobę.

Maty wejściowe z logo – Pełna ochrona i komfort w firmowych pomieszczeniach

Tekstylne rozwiązania przede wszystkim gwarantują wygodę użytkowania pomieszczeń. Ich obecność utwierdza kontrahentów w przekonaniu, że skoro przedsiębiorstwo dba o tak z pozoru nieoczywiste szczegóły, dobrze zatroszczy się również o ich interesy. W naszej ofercie proponujemy pełen zestaw pozwalający na kompleksową ochronę wnętrz i nadanie im ładnego wyglądu. Wciąż niewielu przedsiębiorców korzysta z tego typu innowacyjnych pomysłów na reklamę działalności, dlatego dzięki matom z logo firmy z pewnością wyróżnią się Państwo spośród konkurencji.

Zachęcamy do skorzystania z dostępnej oferty i powitania odwiedzających oraz pracowników funkcjonalną matą wejściową z logo. Z naszej strony proponujemy doradztwo w wyborze odpowiedniego rodzaju oraz niezawodność zastosowanych rozwiązań.